românesc
| Număr parc: | DSC1001DC1-074.2500 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Parte a descrierii: | MEMS OSC XO 74.2500MHZ CMOS SMD |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $2.2687 |
| 140+ | $0.906 |
| 560+ | $0.8759 |
| 980+ | $0.8601 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - Aprovizionare | 1.8V ~ 3.3V |
| Tip | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.098' L x 0.079' W (2.50mm x 2.00mm) |
| Serie | DSC1001 |
| Evaluări | AEC-Q100 |
| Pachet / Caz | 4-SMD, No Lead |
| Pachet | Tube |
| producție | CMOS |
| Temperatura de Operare | 0°C ~ 70°C |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Înălțime - așezată (Max) | 0.035' (0.90mm) |
| Funcţie | Standby (Power Down) |
| Frecvență Stabilitate | ±50ppm |
| Frecvență | 74.25 MHz |
| Curent - aprovizionare (Max) | 8.7mA |
| Curent - furnizare (dezactivare) (Max) | 15µA |
| Rezonator de bază | MEMS |
| Numărul produsului de bază | DSC1001 |
| Punctul de tragere absolut (APR) | - |




MEMS OSC XO 66.6600MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 4.9152MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 72.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 4.9152MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 74.2500MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 72.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
DSC1001DC1-074.2500Microchip Technology |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|