românesc
| Număr parc: | CBT-90-R-C11-HH101 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Luminus Devices |
| Parte a descrierii: | LED MOD CBT-90 RED RECT |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Lungime de undă | - |
| Tensiune - înainte (Vf) (tip) | 2.5V |
| Unghi de vedere | - |
| Tip | LED Module |
| Temperatură - Test | 40°C |
| Dimensiune / Dimensiune | 28.00mm L x 26.75mm W |
| Serie | CBT-90 |
| Pachet | Tray |
| Flux luminos @ curent/temperatură | 900lm (Typ) |
| Lumens / Watt @ curent - test | 27 lm/W |
| Suprafața emițătoare de lumină (LES) | 3.00mm L x 3.00mm W |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tipul obiectivului | Flat |
| Înălţime | 4.08mm |
| Caracteristici | With Connector |
| Test curent | 13.5A |
| Curent - Max | 18A |
| configurație | Rectangle |
| Culoare | Red |
| CRI (indice de redare a culorilor) | - |
| CCT (K) | - |
| Numărul produsului de bază | CBT-90 |




LED MOD CBT-90 GREEN RECT
LED MOD CBT-90 GREEN RECT
LED MOD CBT-90 RED RECT
LED MOD CBT-90 GREEN RECT
LED MOD CBT-90 GREEN RECT
LED MOD CBT-90 GREEN RECT
LED MOD CBT-90 GREEN RECT
LED MOD CBT-90 GREEN RECT
LED MOD CBT-90 GREEN RECT
LED MOD CBT-90 RED RECT
LED MOD CBT-90 RED RECT
LED MOD CBT-90 RED RECT
LED MOD CBT-90 RED RECT
LED MOD CBT-90 RED RECT
LED MOD CBT-90 GREEN RECT
LED MOD CBT-90 RED RECT
LED MOD CBT-90 RED RECT
LED MOD CBT-90 RED RECT
LED MOD CBT-90 RED RECT
LED MOD CBT-90 RED RECT
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole





2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
CBT-90-R-C11-HH101Luminus Devices Inc. |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|