românesc

| Număr parc: | FGG.3B.022.CLAD10 |
|---|---|
| Producator / Marca: | LEMO |
| Parte a descrierii: | CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Voltaj | - |
| terminare | Solder Cup |
| ecranare | Shielded |
| Dimensiunea Shell, MIL | - |
| Shell Size - Introduceți | 22 |
| Shell Material | Brass |
| Shell Finish | Chrome |
| Serie | 3B |
| Material primar | Metal |
| Pachet | Bulk |
| Orientare | G |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 250°C |
| Numărul de poziții | 6 (4 + 2 Fluidic) |
| Tipul de montare | Free Hanging (In-Line) |
| Caracteristică de montare | - |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Introduceți materialul | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Ingress Protection | IP50 - Dust Protected |
| Caracteristici | Backshell |
| Tipul de fixare | Push-Pull |
| Rating curent (amperi) | 8A |
| Materiale de contact | Brass |
| Contact Finisare Grosime - Împerechere | 39.4µin (1.00µm) |
| Contact Finish - Împerechere | Gold |
| Tip conector | Plug, Male Pins |
| Culoare | Silver |
| Deschiderea cablurilor | 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) |
| Numărul produsului de bază | FGG |
| Materialul din spate, placarea | Brass, Chrome |
| Aplicații | - |




Circular Metal
CONN PLUG MALE 16P GOLD SLDR CUP
LBP KeyG 2FLUIDIC+4LV
LBP KEYG 2 FLUIDIC +10C (LV) D
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 19P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 19P GOLD SLDR CUP
CONN MALE INSERT 19P SOLDER CUP
CONN MALE INSERT 8POS GOLD CRIMP
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
CABLE MOUNT PLUG CAT6A
CONN MALE INSERT 6P SOLDER CUP
Circular Metal
CONN MALE INSERT 8P SOLDER CUP
Circular Metal
LBP KeyG 2 FLUIDIC +10C (LV) D
Circular Metal
LBP KeyG 2FLUIDIC+6LV
CONN PLUG MALE 12P GOLD SLDR CUP
Circular Metal
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
FGG.3B.022.CLAD10LEMO |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|