românesc
| Număr parc: | 2220J0160824KXR |
|---|---|
| Producator / Marca: | Knowles Syfer |
| Parte a descrierii: | CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220 |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - evaluat | 16V |
| Toleranţă | ±10% |
| Grosime (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| Coeficientul de temperatură | X7R |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Serie | - |
| Evaluări | - |
| Pachet / Caz | 2220 (5750 Metric) |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tipul de montare | Surface Mount, MLCC |
| Stil de plumb | - |
| Spațiul de plumb | - |
| Înălțime - așezată (Max) | - |
| Caracteristici | - |
| Rata de eșec | - |
| capacitanță | 0.82 µF |
| Numărul produsului de bază | 2220J |
| Aplicații | General Purpose |
| 2220J0160824KXR Detalii PDF [English] | 2220J0160824KXR PDF - EN.pdf |




CAP CER 0.082UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.082UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.082UF 16V X7R 2220
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.082UF 16V X7R 2220
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
2220J0160824KXRKnowles Syfer |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|