românesc
| Număr parc: | 1808YA250182JXRSP |
|---|---|
| Producator / Marca: | Knowles Syfer |
| Parte a descrierii: | CAP CER 1800PF 250V X7R 1808 |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $0.9254 |
| 200+ | $0.3589 |
| 500+ | $0.3458 |
| 1000+ | $0.3399 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - evaluat | 250V |
| Toleranţă | ±5% |
| Grosime (Max) | 0.079' (2.00mm) |
| Coeficientul de temperatură | X7R |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.177' L x 0.079' W (4.50mm x 2.00mm) |
| Serie | FlexiCap™ |
| Evaluări | X2 |
| Pachet / Caz | 1808 (4520 Metric) |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tipul de montare | Surface Mount, MLCC |
| Stil de plumb | - |
| Spațiul de plumb | - |
| Înălțime - așezată (Max) | - |
| Caracteristici | Soft Termination, High Voltage |
| Rata de eșec | - |
| capacitanță | 1800 pF |
| Numărul produsului de bază | 1808Y |
| Aplicații | Safety, Boardflex Sensitive |
| 1808YA250182JXRSP Detalii PDF [English] | 1808YA250182JXRSP PDF - EN.pdf |




CAP CER AUTOMOTIVE
CAP CER MLCC 1808
CAP CER MLCC 1808
CAP CER MLCC 1808
CAP CER MLCC 1808
CAP CER AUTOMOTIVE
CAP CER MLCC 1808
CAP CER 1800PF 250V X7R 1808
CAP CER AUTOMOTIVE
CAP CER MLCC 1808
CAP CER AUTOMOTIVE
CAP CER AUTOMOTIVE
CAP CER AUTOMOTIVE
CAP CER 1800PF 250V X7R 1808
CAP CER AUTOMOTIVE
CAP CER MLCC 1808
CAP CER MLCC 1808
CAP CER 1800PF 250V X7R 1808
CAP CER MLCC 1808
CAP CER AUTOMOTIVE
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
1808YA250182JXRSPKnowles Syfer |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|