românesc
| Număr parc: | OESA-50-4-6 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Kilo International |
| Parte a descrierii: | KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL |
| Foi de date: | None |
| Statutul RoHs: | RoHS Compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $13.0141 |
| 10+ | $11.5681 |
| 50+ | $9.544 |
| 100+ | $8.6763 |
| 500+ | $8.0979 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tip | Knurled, Diamond |
| Stil | Cylindrical with Skirt |
| Dimensiunea axului | 0.125' (3.18mm) |
| Serie | OES |
| Pachet | Bulk |
| Material | Metal |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Indicator | Arrow on Top |
| Înălţime | 0.625' (15.88mm) |
| Caracteristici | 6-32 Set Screw |
| Diametru | 0.500' (12.70mm), 0.685' (17.40mm) Skirt |
| Culoare | Black Matte |
| Numărul produsului de bază | OESA-50 |




KNOB KNURLED W/SKRT 0.236" METAL
KNOB KNURLED W/SKRT 0.236" METAL
KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL
KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL
KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL
KNOB KNURLED W/SKRT 0.236" METAL
KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL
KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL
KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL
KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL
KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL
KNOB KNURLED W/SKRT 0.236" METAL
KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL
KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL
KNOB KNURLED W/SKRT 0.236" METAL
KNOB KNURLED W/SKRT 0.236" METAL
KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL
KNOB KNURLED W/SKRT 0.236" METAL
KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL
KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
OESA-50-4-6Kilo International |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|