românesc
| Număr parc: | RPC50560JTE |
|---|---|
| Producator / Marca: | Kamaya |
| Parte a descrierii: | RES 56 OHM 3/4W 5% 2010 |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | RoHS Compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 4000+ | $0.012 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Toleranţă | ±5% |
| Coeficientul de temperatură | ±100ppm/°C |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 2010 |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Serie | RPC |
| Rezistenţă | 56 Ohms |
| Putere (Wați) | 0.75W, 3/4W |
| Pachet / Caz | 2010 (5025 Metric) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 155°C |
| Număr de terminări | 2 |
| Înălțime - așezată (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Caracteristici | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Rata de eșec | - |
| Compoziţie | Thick Film |




RES 4.3 OHM 3/4W 5% 2010
RES 5.6M OHM 3/4W 5% 2010
RES 560K OHM 3/4W 5% 2010
RES 510 OHM 3/4W 5% 2010
RES 5.1 OHM 3/4W 5% 2010
RES 5.1K OHM 3/4W 5% 2010
RES 620 OHM 3/4W 5% 2010
RES 510K OHM 3/4W 5% 2010
RES 6.2K OHM 3/4W 5% 2010
RES 5.6 OHM 3/4W 5% 2010
RES 5.6K OHM 3/4W 5% 2010
RES 51 OHM 3/4W 5% 2010
RES 62 OHM 3/4W 5% 2010
RES 560 OHM 3/4W 5% 2010
RES 51K OHM 3/4W 5% 2010
RES 5.1M OHM 3/4W 5% 2010
RES 4.7M OHM 3/4W 5% 2010
RES 470K OHM 3/4W 5% 2010
RES 56K OHM 3/4W 5% 2010
RES 4.7 OHM 3/4W 5% 2010
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2025/01/27
2025/06/30
2025/01/27
2024/08/29
RPC50560JTEKamaya Inc. |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|