românesc

| Număr parc: | 0663002.ZRLL |
|---|---|
| Producator / Marca: | Hamlin / Littelfuse |
| Parte a descrierii: | FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC RAD |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiunea nominală - AC | 250 V |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm) |
| Serie | LT-5™ 663 |
| Timp de raspuns | Slow Blow |
| Pachet / Caz | Radial, Can, Vertical |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Se topește | 34 |
| Tipul siguranței | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| DC Rezistență la rece | 0.027 Ohms |
| Rating curent (amperi) | 2 A |
| Culoare | - |
| Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală | 35A |
| Agenția de aprobare | CCC, CSA, KTL, METI, SEMKO, UL, VDE |
| 0663002.ZRLL Detalii PDF [English] | 0663002.ZRLL PDF - EN.pdf |




FUSE BOARD MOUNT 4A 250VAC RAD
FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC RAD
FUSE BOARD MOUNT 4A 250VAC RAD
FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC RAD
FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC RAD
FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC RAD
FUSE BOARD MOUNT 1.6A 250VAC RAD
FUSE BOARD MNT 1A 250VAC RADIAL
FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC RAD
FUSE BOARD MOUNT 1.6A 250VAC RAD
FUSE BOARD MNT 1A 250VAC RADIAL
FUSE BOARD MNT 1A 250VAC RADIAL
FUSE BOARD MOUNT 4A 250VAC RAD
FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD
FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC RAD
FUSE BOARD MOUNT 4A 250VAC RAD
FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC RAD
FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD
FUSE BOARD MNT 1A 250VAC RADIAL
FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
0663002.ZRLLLittelfuse Inc. |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|