românesc
| Număr parc: | MB95F478KPMC2-G-SNE2 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Parte a descrierii: | IC MCU 8BIT 60KB FLASH 64LQFP |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) | 2.4V ~ 5.5V |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 64-LQFP (12x12) |
| Viteză | 16MHz |
| Serie | 8FX MB95470H |
| Dimensiunea RAM | 1.98K x 8 |
| Tip memorie program | FLASH |
| Dimensiunea memoriei programului | 60KB (60K x 8) |
| Periferice | LCD, POR, PWM, WDT |
| Pachet / Caz | 64-LQFP |
| Pachet | Tray |
| Tip oscilator | External |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Numărul de intrări / ieșiri | 59 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Dimensiunea EEPROM | - |
| Convertoare de date | A/D 8x8/10b |
| Core dimensiune | 8-Bit |
| Procesor Core | F²MC-8FX |
| Conectivitate | I²C, SIO, UART/USART |
| Numărul produsului de bază | MB95F478 |
| MB95F478KPMC2-G-SNE2 Detalii PDF [English] | MB95F478KPMC2-G-SNE2 PDF - EN.pdf |




MB95F478KPMC2-G-SNE2
Infineon Technologies
MB95F478KPMC2-G-SNE2 este un microcontroller încorporat de 8 biți din seria 8FX MB95470H a Infineon Technologies. Dispune de un nucleu F²MC-8FX, funcționând la o viteză de 16 MHz, și oferă diverse opțiuni de conectivitate, inclusiv I2C, SIO și UART/USART.
Nucleu F²MC-8FX de 8 biți; Viteză de 16 MHz; Conectivitate I2C, SIO, UART/USART; Periferice LCD, POR, PWM, WDT; 59 de pini I/O; 60KB memorie Flash pentru program; 1,98K x 8 RAM.
Consum redus de energie; Set extins de periferice; Opțiuni flexibile de conectivitate; Gamă largă de temperaturi de funcționare.
Ambalat într-un dispozitiv surface-mount de tip 64-LQFP (12x12 mm).
Produsul MB95F478KPMC2-G-SNE2 este de actualitate învechit. Se recomandă clienților să contacteze echipa noastră de vânzări prin site-ul Y-IC pentru informații despre modele echivalente sau alternative.
Sisteme de control industrial; Electrocasnice; Electronice auto; Electronice pentru consum.
Cel mai autorizat fișier cu caracteristici tehnice pentru MB95F478KPMC2-G-SNE2 este disponibil pe site-ul Y-IC. Se recomandă descărcarea acestuia de pe pagina produsului actual.
Se recomandă clienților să solicite oferte pentru MB95F478KPMC2-G-SNE2 pe site-ul Y-IC. Obțineți o Ofertă sau aflați mai multe despre această ofertă limitată în timp.
IC MCU 8BIT 8KB FLASH
IC ANALOG
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 64LQFP
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32QFN
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 64LQFP
IC MCU 8BIT 8KB FLASH
IC ANALOG
IC ANALOG
IC ANALOG
IC ANALOG
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 64LQFP
IC ANALOG
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 64LQFP
IC MCU 8BIT 8KB FLASH
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 64LQFP
IC ANALOG
IC ANALOG
IC ANALOG
IC ANALOG
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole





2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
MB95F478KPMC2-G-SNE2Infineon Technologies |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|