românesc
| Număr parc: | KMPC8358ZUAGDG |
|---|---|
| Producator / Marca: | NXP USA Inc. |
| Parte a descrierii: | IC MPU MPC83XX 400MHZ 740TBGA |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - I / O | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| USB | USB 1.x (1) |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 740-TBGA (37.5x37.5) |
| Viteză | 400MHz |
| Serie | MPC83xx |
| Caracteristici de securitate | - |
| SATA | - |
| Controlere RAM | DDR, DDR2 |
| Pachet / Caz | 740-LBGA |
| Pachet | Tray |
| Temperatura de Operare | 0°C ~ 105°C (TA) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Numărul de miezuri / lățime de magistrală | 1 Core, 32-Bit |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Accelerarea graficii | No |
| Ethernet | 10/100/1000Mbps (1) |
| Afișaje și controale de interfață | - |
| Procesor Core | PowerPC e300 |
| Co-Procesoare / DSP | Communications; QUICC Engine |
| Numărul produsului de bază | KMPC83 |
| Interfețe suplimentare | DUART, HDLC, I²C, PCI, SPI, UART |
| KMPC8358ZUAGDG Detalii PDF [English] | KMPC8358ZUAGDG PDF - EN.pdf |




IC MPU MPC83XX 533MHZ 740TBGA
IC MPU MPC83XX 400MHZ 668BGA
IC MPU MPC83XX 400MHZ 668BGA
IC MPU MPC83XX 400MHZ 740TBGA
IC MPU MPC83XX 400MHZ 740TBGA
IC MPU MPC83XX 400MHZ 740TBGA
IC MPU MPC83XX 400MHZ 668BGA
IC MPU MPC83XX 400MHZ 668BGA
IC MPU MPC83XX 533MHZ 740TBGA
IC MPU MPC83XX 400MHZ 668BGA
IC MPU MPC83XX 533MHZ 740TBGA
IC MPU MPC83XX 667MHZ 740TBGA
IC MPU MPC83XX 500MHZ 740TBGA
IC MPU MPC83XX 400MHZ 740TBGA
IC MPU MPC83XX 533MHZ 740TBGA
IC MPU MPC83XX 667MHZ 740TBGA
IC MPU MPC83XX 400MHZ 668BGA
IC MPU MPC83XX 533MHZ 740TBGA
IC MPU MPC83XX 400MHZ 740TBGA
IC MPU MPC83XX 533MHZ 740TBGA
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole







2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
KMPC8358ZUAGDGNXP USA Inc. |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|