românesc
| Număr parc: | P4KE13CT/R |
|---|---|
| Producator / Marca: | EIC Semiconductor, Inc. |
| Parte a descrierii: | TVS DIODE 10.5VWM 19VC DO41 |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $0.0521 |
| 200+ | $0.0202 |
| 500+ | $0.0196 |
| 1000+ | $0.0192 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - Standare inversă (tip) | 10.5V |
| Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp | 19V |
| Tensiune - Defalcare (Min) | 11.7V |
| Tip | Zener |
| Pachetul dispozitivului furnizor | DO-41 |
| Serie | P4KE6.8C |
| Protecția liniei electrice | No |
| Power - vârf de vârf | 400W |
| Pachet / Caz | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -65°C ~ 175°C (TJ) |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) | 22A |
| Capacitate @ Frecventa | - |
| Canalele bidirecționale | 1 |
| Numărul produsului de bază | P4KE13 |
| Aplicații | General Purpose |




TVS DIODE 10.5VWM 19VC DO204AL
TVS DIODE 12.8VWM 22.26V DO204AL
SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE
GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSI
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC DO204AL
TVS DIODE 12.8VWM 22.26V DO204AL
TVS DIODE 11.1V 18.2V DO204AL
TVS DIODE 128VWM 217.35V DO204AL
TVS DIODE 10.5V 19V DO204AL
TVS DIODE 10.5VWM 19VC DO204AL
TVS DIODE 10.5VWM 19VC DO204AL
TVS DIODE 10.5V 19V DO204AL
TVS DIODE 11.1V 18.2V DO41
TVS DIODE 10.5V 19V DO204AL
TVS DO-15 121V 400W UNI
TVS DO-15 12.1V 400W UNI
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC DO204AL
GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSI
TVS DIODE 10.5VWM 19VC DO204AL
TVS DIODE 10.5V 19V DO204AL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole



2025/03/31
2025/01/27
2025/06/6
2025/05/30
P4KE13CT/REIC SEMICONDUCTOR INC. |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|