românesc
| Număr parc: | RWR84S30R1FSBSL |
|---|---|
| Producator / Marca: | Dale / Vishay |
| Parte a descrierii: | RES 30.1 OHM 7W 1% WW AXIAL |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $22.0146 |
| 200+ | $8.5199 |
| 500+ | $8.2198 |
| 1000+ | $8.072 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Toleranţă | ±1% |
| Coeficientul de temperatură | ±30ppm/°C |
| Pachetul dispozitivului furnizor | Axial |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.312' Dia x 0.875' L (7.92mm x 22.23mm) |
| Serie | Military, MIL-PRF-39007, RWR84S |
| Rezistenţă | 30.1 Ohms |
| Putere (Wați) | 7W |
| Pachet / Caz | Axial |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 250°C |
| Număr de terminări | 2 |
| Înălțime - așezată (Max) | - |
| Caracteristici | Military, Moisture Resistant |
| Rata de eșec | S (0.001%) |
| Compoziţie | Wirewound |
| Numărul produsului de bază | RWR84 |




RES 316 OHM 7W 1% WW AXIAL
RES 309 OHM 7W 1% WW AXIAL
RES 316 OHM 7W 1% WW AXIAL
RES 316 OHM 7W 1% WW AXIAL
RES 30.1 OHM 7W 1% WW AXIAL
RES 316 OHM 7W 1% WW AXIAL
RES 30.1 OHM 7W 1% WW AXIAL
RES 30.1 OHM 7W 1% WW AXIAL
RES 316 OHM 1% 7W AXIAL
RES 30.1 OHM 7W 1% WW AXIAL
RES 3.01K OHM 7W 1% WW AXIAL
RES 30.1 OHM 7W 1% WW AXIAL
RES 30.1 OHM 7W 0.1% WW AXIAL
RES 30.1 OHM 7W 1% WW AXIAL
RES 316 OHM 7W 1% WW AXIAL
RES 309 OHM 7W 1% WW AXIAL
RES 30.1 OHM 7W 1% WW AXIAL
RES 309 OHM 7W 1% WW AXIAL
RES 316 OHM 7W 1% WW AXIAL
RES 316 OHM 7W 1% WW AXIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
RWR84S30R1FSBSLVishay Dale |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|