românesc
| Număr parc: | RN65C2871FBSL |
|---|---|
| Producator / Marca: | Dale / Vishay |
| Parte a descrierii: | RES 2.87K OHM 1/2W 1% AXIAL |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $1.0958 |
| 200+ | $0.4244 |
| 500+ | $0.4098 |
| 1000+ | $0.4026 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Toleranţă | ±1% |
| Coeficientul de temperatură | ±50ppm/°C |
| Pachetul dispozitivului furnizor | Axial |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.180' Dia x 0.562' L (4.57mm x 14.27mm) |
| Serie | Military, MIL-R-10509/2, RN65 |
| Rezistenţă | 2.87 kOhms |
| Putere (Wați) | 0.5W, 1/2W |
| Pachet / Caz | Axial |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | -65°C ~ 175°C |
| Număr de terminări | 2 |
| Înălțime - așezată (Max) | - |
| Caracteristici | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety |
| Rata de eșec | - |
| Compoziţie | Metal Film |
| Numărul produsului de bază | RN65 |




RES 2.87K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 284K OHM 1/2W .5% AXIAL
RES 2.87K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 284K OHM 1/2W .5% AXIAL
RES 287K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 2.87K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 2.87K OHM 1/2W .5% AXIAL
RES 284K OHM 1/2W .5% AXIAL
RES 287K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 287K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 280K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 28.7K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 28.7K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 28.7K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 2.87K OHM 1/2W .5% AXIAL
RES 28.4 OHM 1/2W .1% AXIAL
RES 284K OHM 1/2W .5% AXIAL
RES 28.7K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 2.87K OHM 1/2W .5% AXIAL
RES 2.87K OHM 1/2W .5% AXIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
RN65C2871FBSLVishay Dale |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|