românesc
| Număr parc: | RN55C1872BB14 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Dale / Vishay |
| Parte a descrierii: | RES 18.7K OHM 1/8W .1% AXIAL |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $3.4986 |
| 200+ | $1.3547 |
| 500+ | $1.3063 |
| 1000+ | $1.2829 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Toleranţă | ±0.1% |
| Coeficientul de temperatură | ±50ppm/°C |
| Pachetul dispozitivului furnizor | Axial |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) |
| Serie | Military, MIL-R-10509/7, RN55 |
| Rezistenţă | 18.7 kOhms |
| Putere (Wați) | 0.125W, 1/8W |
| Pachet / Caz | Axial |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | -65°C ~ 175°C |
| Număr de terminări | 2 |
| Înălțime - așezată (Max) | - |
| Caracteristici | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety |
| Rata de eșec | - |
| Compoziţie | Metal Film |
| Numărul produsului de bază | RN55 |




RES 1.87K OHM 1/8W .5% AXIAL
RES 1.87K OHM 1/8W .5% AXIAL
RES 1.87K OHM 1/8W .5% AXIAL
RES 1.87K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 18.7K OHM 1/8W .25% AXIAL
RES 18.7K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 18.7K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 1.87K OHM 1/8W .5% AXIAL
RES 18.7K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 18.7K OHM 1/8W .5% AXIAL
RES 18.7K OHM 1/8W .25% AXIAL
RES 1.87K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 18.7K OHM 1/8W .25% AXIAL
RES 1.87K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 18.7K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 18.7K OHM 1/8W .5% AXIAL
RES 1.87K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 1.87K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 18.7K OHM 1/8W .5% AXIAL
RES 1.87K OHM 1/8W 1% AXIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
RN55C1872BB14Vishay Dale |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|