românesc
| Număr parc: | DD15M100E3X |
|---|---|
| Producator / Marca: | Positronic |
| Parte a descrierii: | CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $17.4707 |
| 10+ | $16.8368 |
| 25+ | $16.5364 |
| 50+ | $16.2462 |
| 100+ | $15.434 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Sârmă ecartament | 22-30 AWG |
| Voltaj | 300V |
| terminare | Crimp |
| Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului | 1 (DE, E) High Density |
| Materialul Shell, Finish | Steel, Tin Plated |
| Serie | DD |
| Pachet | Box |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Număr de rânduri | 3 |
| Numărul de poziții | 15 |
| Tipul de montare | Free Hanging (In-Line) |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Ingress Protection | IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Flansa Caracteristică | Cable Side, Male Jackscrew (4-40) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Caracteristici | - |
| Material dielectric | Polyester, Glass Filled |
| Rating curent (amperi) | 5A |
| Tip de contact | Signal |
| Materiale de contact | Copper Alloy |
| Formular de contact | Machined |
| Contactați Finish Thickness | Flash |
| Contactați Finish | Gold |
| Tip conector | Plug, Male Pins |
| Stilul conectorului | D-Sub, High Density |
| Culoare | Blue |
| Numărul produsului de bază | DD15M |
| Spațierea spatelui | - |




CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
DSUB 15M CRIMP G/COP SS
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole





2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
DD15M100E3XPositronic |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|