românesc

| Număr parc: | 83278061 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Crouzet |
| Parte a descrierii: | SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | RoHS Compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Evaluarea tensiunii - DC | 24 V |
| Tensiunea nominală - AC | 24 V |
| Stilul de terminare | PC Pin |
| Funcția de comutare | On-Mom |
| Serie | V4D |
| Eliberarea Forței | 31gf |
| Pretravel | - |
| Pachet | Bulk |
| depășirii cursei | 0.020' (0.5mm) |
| Temperatura de Operare | -20°C ~ 150°C |
| Poziția de operare | 0.330' (8.4mm) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Forța de operare | 153gf |
| Tipul de montare | Through Hole, Right Angle |
| Viața mecanică | 500,000 Cycles |
| Ingress Protection | - |
| Caracteristici | - |
| Viața electrică | - |
| Călătorii diferențiale | 0.006' (0.15mm) |
| Rating curent (amperi) | 50mA (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Tipul actuatorului | Round (Pin Plunger) |




SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
83278061Crouzet |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|