românesc
| Număr parc: | LEA50F-12-C |
|---|---|
| Producator / Marca: | Cosel |
| Parte a descrierii: | AC/DC CONVERTER 12V 50W |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $93.7127 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - ieșire 6 | - |
| Tensiune - ieșire 4 | - |
| Tensiune - ieșire 3 | - |
| Tensiune - ieșire 2 | - |
| Tensiune - Ieșire 1 | 12V |
| Tensiune - Izolare | 3 kV |
| Tensiune - intrare | 85 ~ 264 VAC |
| Tip | Open Frame, Conformal Coated |
| Dimensiune / Dimensiune | 7.68" L x 2.17" W x 0.91" H (195.0mm x 55.0mm x 23.0mm) |
| Serie | LEA (50W) |
| Putere (Wați) | 50W |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Box |
| Temperatura de Operare | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Numărul de ieșiri | 1 |
| Tipul de montare | Chassis Mount |
| Sarcină minimă necesară | - |
| Caracteristici | Universal Input |
| Eficienţă | 80% |
| Curent - ieșire 1 | 4.3 A |
| Numărul produsului de bază | LEA50F |
| Agenția de aprobare | CE, cURus, TUV |
| Aplicații | ITE (Commercial) |




AC/DC CONVERTER 9V 150W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 9V 150W
AC/DC CONVERTER 9V 150W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 9V 150W
AC/DC CONVERTER 9V 150W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 9V 150W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 9V 150W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 9V 150W
AC/DC CONVERTER 9V 150W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
LEA50F-12-CCosel USA, Inc. |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|