românesc

| Număr parc: | 6STF25PAM01B30X |
|---|---|
| Producator / Marca: | Conec |
| Parte a descrierii: | CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Sârmă ecartament | 26 AWG |
| Voltaj | 100V |
| terminare | Solder Cup |
| Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului | 3 (DB, B) |
| Materialul Shell, Finish | Copper Alloy, Tin Plated |
| Serie | - |
| Pachet | Box |
| Temperatura de Operare | -25°C ~ 105°C |
| Număr de rânduri | 2 |
| Numărul de poziții | 25 |
| Tipul de montare | Panel Mount |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Flansa Caracteristică | Mating Side, Female Screwlock (4-40) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Caracteristici | Filter, Grounding Indents |
| Material dielectric | Thermoplastic |
| Rating curent (amperi) | 7.5A |
| Tip de contact | Signal |
| Materiale de contact | Copper Alloy |
| Formular de contact | Machined |
| Contactați Finish Thickness | Flash |
| Contactați Finish | Gold |
| Tip conector | Plug, Male Pins |
| Stilul conectorului | D-Sub |
| Culoare | Black |
| Numărul produsului de bază | 6STF25P |
| Spațierea spatelui | - |




CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
CONN D-SUB
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
CONN D-SUB
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
CONN D-SUB
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
CONN D-SUB
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
CONN D-SUB PLUG MALE PINS 15POS
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole




2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
6STF25PAM01B30XConec |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|