românesc
| Număr parc: | GBJ2506-G |
|---|---|
| Producator / Marca: | Comchip Technology |
| Parte a descrierii: | BRIDGE RECT 1PHASE 600V 25A GBJ |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $0.9574 |
| 195+ | $0.3824 |
| 495+ | $0.3691 |
| 1005+ | $0.3631 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Voltaj - vârf înapoi (Max) | 600 V |
| Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă | 1 V @ 12.5 A |
| Tehnologie | Standard |
| Pachetul dispozitivului furnizor | GBJ |
| Serie | - |
| Pachet / Caz | 4-SIP, GBJ |
| Pachet | Bulk |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Tipul de diodă | Single Phase |
| Curenți - Scurgeri inverse @ Vr | 10 µA @ 600 V |
| Curent - Mediu rectificat (Io) | 25 A |
| Numărul produsului de bază | GBJ2506 |
| GBJ2506-G Detalii PDF [English] | GBJ2506-G PDF - EN.pdf |




RECTIFIER BRIDGE 25A 600V GBJ
RECTIFIER BRIDGE 25A 600V GBJ
RECT BRIDGE 600V 25A 6KBJ
RECTIFIER BRIDGE 25A 600V GBJ
GLASS PASSIVATED BRIDGE RECTIFIE
RECT BRIDGE 600V 25A 6KBJ
RECT BRIDGE 600V 25A 6KBJ
BRIDGE RECT 1PHASE 600V 25A GBJ
DIODES DIP-4
BRIDGE RECT 1PHASE 600V 25A GBJ
BRIDGE RECT 1PHASE 600V 25A GBJ
BRIDGE RECT 1PHASE 600V 25A GBJ
BRIDGE RECT 1PHASE 600V 25A GBJ
RECTIFIER BRIDGE 25A 600V GBJ
RECTIFIER BRIDGE 25A 600V GBJ
BRIDGE RECT 1PHASE 600V 25A GBJ
RECT BRIDGE 800V 25A 6KBJ
BRIDGE RECT 1PHASE 600V 25A GBJ
RECT BRIDGE 600V 25A 6KBJ
BRIDGE RECT 1PHASE 600V 25A GBJ
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole





2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
GBJ2506-GComchip Technology |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|