românesc
| Număr parc: | GLM75-24G |
|---|---|
| Producator / Marca: | SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands |
| Parte a descrierii: | AC/DC CONVERTER 24V 75W |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | RoHS Compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $151.2667 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - ieșire 6 | - |
| Tensiune - ieșire 4 | - |
| Tensiune - ieșire 3 | - |
| Tensiune - ieșire 2 | - |
| Tensiune - Ieșire 1 | 24V |
| Tensiune - intrare | 90 ~ 264 VAC |
| Tip | Open Frame |
| Dimensiune / Dimensiune | 7.00" L x 4.25" W x 1.30" H (177.8mm x 108.0mm x 33.0mm) |
| Serie | GLM75 (75W) |
| Putere (Wați) | 75W |
| Pachet | Box |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | 0°C ~ 50°C |
| Numărul de ieșiri | 1 |
| Tipul de montare | Chassis Mount |
| Sarcină minimă necesară | Yes |
| Caracteristici | Universal Input |
| Eficienţă | 78% |
| Curent - ieșire 1 | 3.1 A |
| Numărul produsului de bază | GLM75 |
| Agenția de aprobare | CE, cURus, TUV |
| Aplicații | Medical |




AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 65W
AC/DC CNVRTR 5.1V 24V +/-15V 75W
AC/DC CONVERTER 5.1V +/-12V 75W
AC/DC CONVERTER 15V 75W
AC/DC CONVERTER 12V 75W
AC/DC CNVRTR 5.1V 12V +/-15V 75W
AC/DC CNVRTR 5.1V 24V +/-12V 75W
AC/DC CONVERTER 5.1V 65W
AC/DC CONVERTER 15V 75W
AC/DC CONVERTER 5.1V +/-15V 65W
AC/DC CONVERTER 24V 75W
AC/DC CONVERTER 28V 75W
AC/DC CNVRTR 5.1V 12V +/-15V 75W
AC/DC CNVRTR 5.1V 24V +/-15V 75W
GLM65-8.9
GLM75H
AC/DC CONVERTER 12V 75W
AC/DC CONVERTER 5.1V +/-12V 75W
PWR SUP MED 65W TRI ROHS
AC/DC CNVRTR 5.1V 24V +/-12V 75W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
GLM75-24GSL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|