românesc

| Număr parc: | K2329B |
|---|---|
| Producator / Marca: | Arcolectric (Bulgin) |
| Parte a descrierii: | SWITCH SLIDE DP3T 16A 250V |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $8.6558 |
| 200+ | $3.454 |
| 500+ | $3.3394 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiunea nominală - AC | 250 V |
| Stilul de terminare | Quick Connect - 0.110' (2.8mm) |
| Switch Travel | - |
| Funcția de comutare | On-On-On |
| Serie | 2000 |
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | - |
| Forța de operare | - |
| Tipul de montare | Panel Mount |
| Viața mecanică | - |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Caracteristici | - |
| Viața electrică | 10,000 Cycles |
| Rating curent (amperi) | 16A (AC) |
| Contactare Timing | Not Specified |
| Materiale de contact | - |
| Contactați Finish | - |
| Circuit | DP3T |
| Tipul actuatorului | Standard |
| Materialul de acționare | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Lungimea actuatorului | 3.50mm |




IGBT Modules
IGBT Modules
SCR 6.5KV 4625A W81
K231095F FREESCALE
K2311 TOS
K2333 SHI
K2356 NEC
K2321 SANYO
IGBT Modules
K2341 NEC
IGBT Modules
K2362 NEC
K2313 TOS
K2337 VISHAY
SWITCH SLIDE DP3T 16A 250V
K2312 TOSHIBA
K2314 TOSHIBA
IGBT Modules
SCR 6KV 4625A W81
IGBT Modules
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
K2329BBulgin |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|