românesc
| Număr parc: | MAL212326339 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Angstrohm / Vishay |
| Parte a descrierii: | CAP ALUM 33UF 20% 25V AXIAL |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Voltaj | 25V |
| Toleranţă | ±20% |
| Suprafața de montare a terenului | - |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.299" Dia x 0.803" L (7.60mm x 20.40mm) |
| Serie | 123 SAL-A |
| Ripplu curent | 130mA @ 100Hz |
| Polarizare | Polar |
| Starea parțială | Obsolete |
| ambalare | Tape & Reel (TR) |
| Pachet / Caz | Axial, Can |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Durată de viață @ Temp. | 20000 Hrs @ 125°C |
| Spațiul de plumb | - |
| Impedanta | 2.5 Ohm |
| Înălțime - așezată (Max) | - |
| ESR (rezistență în serie echivalentă) | 8.4 Ohm @ 100Hz |
| capacitanță | 33µF |
| Aplicații | General Purpose |
| MAL212326339 Detalii PDF [English] | MAL212326339 PDF - EN.pdf |




CAP ALUM 22UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 47UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 68UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 68UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 220UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 33UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 33UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 220UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 22UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 220UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 22UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 33UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 15UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 220UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 47UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 22UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 68UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 47UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 47UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 15UF 20% 25V AXIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
MAL212326339Vishay BC Components |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|