românesc
| Număr parc: | MAX17291ANT+ |
|---|---|
| Producator / Marca: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Parte a descrierii: | HIGH-VOLTAGE MICROPOWER BOOST CO |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $6.5478 |
| 200+ | $2.6125 |
| 500+ | $2.5251 |
| 1000+ | $2.4829 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - ieșire (min / fix) | 5.5V |
| Tensiune - ieșire (Max) | 20V |
| Tensiune - Intrare (Min) | 1.8V |
| Tensiune - Intrare (Max) | 5.5V |
| Topologie | Boost |
| Redresor sincron | No |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 6-WLP (1.27x0.87) |
| Serie | - |
| Pachet / Caz | 6-XFBGA, WLBGA |
| Pachet | Strip |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tipul de ieșire | Adjustable |
| Configurarea ieșirii | Positive |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Numărul de ieșiri | 1 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Funcţie | Step-Up |
| Frecvență - Comutare | 1MHz |
| Curent - ieșire | 1A |
| Numărul produsului de bază | MAX17291 |




IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
IC REG BOOST ADJ 1A 12TQFN
IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
IC REG BOOST ADJ 12TQFN
IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
HIGH-VOLTAGE MICROPOWER BOOST CO
IC REG BOOST ADJ 1A 12TQFN
EVAL BOARD FOR MAX17290
IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
IC REG BOOST ADJ 100MA 6WLP
IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
HIGH-VOLTAGE MICROPOWER BOOST CO
IC REG BOOST ADJ 1A 12TQFN
IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
IC REG BOOST ADJ 1A 12TQFN
IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole






2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
MAX17291ANT+Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|