românesc
| Număr parc: | DS14285QN+ |
|---|---|
| Producator / Marca: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Parte a descrierii: | IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28PLCC |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - alimentare, baterie | 2.5V ~ 3.6V |
| Tensiune - Aprovizionare | 4.5V ~ 5.5V |
| Tip | Clock/Calendar |
| Formatul timpului | HH:MM:SS (12/24 hr) |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Serie | - |
| Pachet / Caz | 28-LCC (J-Lead) |
| Pachet | Tube |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Dimensiunea memoriei | 114B |
| Interfață | Parallel |
| Caracteristici | Alarm, Daylight Savings, Leap Year, NVSRAM, Square Wave Output |
| Formatul datei | YY-MM-DD-dd |
| Curent - Timekeeping (Max) | 0.5µA @ 4.5V ~ 5.5V |
| Numărul produsului de bază | DS14285 |
| DS14285QN+ Detalii PDF [English] | DS14285QN+ PDF - EN.pdf |




IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24DIP
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24SOIC
DS1427L-F5 MAXIM
IC TRANSCEIVER FULL 5/3 20SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24DIP
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28PLCC
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28PLCC
DS1427L+F5 MAXIM
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28PLCC
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24DIP
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24DIP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole






2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
DS14285QN+Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|