românesc

| Număr parc: | R14L7.5-B |
|---|---|
| Producator / Marca: | Alliance (Essentra Components) |
| Parte a descrierii: | BUSHING SPLIT 0.875" NYLON WHITE |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Serie | Richco |
| Grosimea panoului | 0.469' (11.91mm) |
| Dimensiunile de tăiere a panoului | Circular - 0.938' (23.83mm) |
| Material Inflamabilitate | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Pentru utilizare cu / produse asemănătoare | Cable, Wires |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Caracteristici | - |
| Diametru - interior | 0.875' (22.22mm) |
| Culoare | White |
| Bucșă, tip Grommet | Bushing, Split |
| Numărul produsului de bază | R14L7.5 |




COUPLING ELBOW FOR RECT TUBE
COUPLING ACCEPTS 48MM RND TUBE
BUSHING SPLIT 0.875" NYLON WHITE
ELBOW FIXED FOR RND & RECT TUBE
JOINT WALL 60X40MM RECT TUBE
JOINT INTERMEDIATE 60X40MM RECT
BASE FOR 48MM ROUND TUBE
TARA PLUS COUPLING
COUPLNG ELBOW TILT FOR RECT TUBE
BUSHING SPLIT 0.875" NYLON WHITE
BUSHING SPLIT 0.875" NYLON WHITE
SCREWDRIVER SLOTTED 1/4" 12.13"
BASE FOR 70MM ROUND TUBE
COUPLING TILT ACCEPTS 48MM TUBE
JOINT SOCKET 60X40MM RECT TUBE
JOINT VERT WALL FOR 70MM TUBE
ELBOW ROTATNG 70MM RND&RECT TUBE
ELBOW FIXED FOR RND & RECT TUBE
BASE ROTATING FOR 70MM TUBE
TARA PLUS COUPLING
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
R14L7.5-BEssentra Components |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|