românesc
| Număr parc: | 0399800405 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Affinity Medical Technologies - Molex |
| Parte a descrierii: | TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5.08MM |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $1.779 |
| 10+ | $1.2472 |
| 25+ | $1.1629 |
| 50+ | $1.0556 |
| 100+ | $1.0509 |
| 250+ | $0.8874 |
| 500+ | $0.8407 |
| 1000+ | $0.7473 |
| 5000+ | $0.6072 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Lungimea benzii de cablu | - |
| Sârmă sau gamă de sârmă - mm² | - |
| Sârmă sau gamă de sârmă - AWG | - |
| Tensiune - UL | 300 V |
| Tip | Header, Male Pins, Partial Shroud |
| Cuplu - Șurub | - |
| Stilul de terminare | Solder |
| Serie | Eurostyle 39980 |
| Dimensiunea șurubului | - |
| Pozitii pe nivel | 5 |
| Conectați cablul de intrare | - |
| Pas | 0.200' (5.08mm) |
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | 140°C |
| Numărul de poziții | 5 |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Număr de niveluri | 1 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Material Inflamabilitate | - |
| Înălțimea izolației | 0.700' (17.78mm) |
| Ingress Protection | - |
| Materialul carcasei | Polyamide (PA), Nylon |
| Head Orientation | Vertical |
| Caracteristici | Locking Feature |
| Curent - UL | 10 A |
| Curent - IEC | - |
| Contact Lungimea coada | 0.150' (3.81mm) |
| Contactați terminarea împerecherii | Tin |
| Materiale de contact | Brass |
| Culoare | Black |
| Numărul produsului de bază | 039980 |




TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM
TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 13POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM
TERM BLOCK HDR 12POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM
TERM BLOCK HDR 9POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 11POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole





2025/03/31
2025/01/27
2025/06/6
2025/05/30
0399800405Molex |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|