românesc
| Număr parc: | ATS-14D-02-C3-R0 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Parte a descrierii: | HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T412 |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 100+ | $4.4175 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Lăţime | 1.575" (40.00mm) |
| Tip | Top Mount |
| Rezistența termică @ Natural | - |
| Rezistența termică @ Air Forced Flow | 18.44°C/W @ 100 LFM |
| Formă | Square, Fins |
| Serie | pushPIN™ |
| Power Dissipation @ Creșterea temperaturii | - |
| Pachetul răcit | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Bulk |
| Finisare material | Blue Anodized |
| Material | Aluminum |
| Lungime | 1.575" (40.00mm) |
| Înălțimea aripioarei | 0.500" (12.70mm) |
| Diametru | - |
| Numărul produsului de bază | ATS-14D |
| Metoda de atașament | Push Pin |




HEATSINK 40X40X25MM XCUT T766
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT
HEATSINK 45X45X20MM R-TAB
HEATSINK 40X40X25MM XCUT
HEATSINK 40X40X15MM XCUT
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T412
HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T766
HEATSINK 40X40X10MM XCUT
HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X20MM R-TAB T412
HEATSINK 40X40X20MM XCUT
HEATSINK 45X45X10MM XCUT
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X20MM R-TAB T766
HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T766
HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766
HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2025/03/31
2025/01/27
2025/06/6
2025/05/30
ATS-14D-02-C3-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|