românesc
| Număr parc: | ATS-05G-12-C3-R0 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Parte a descrierii: | HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT T412 |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 100+ | $4.9548 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Lăţime | 1.969' (50.00mm) |
| Tip | Top Mount |
| Rezistența termică @ Natural | - |
| Rezistența termică @ Air Forced Flow | 15.93°C/W @ 100 LFM |
| Formă | Square, Fins |
| Serie | pushPIN™ |
| Power Dissipation @ Creșterea temperaturii | - |
| Pachetul răcit | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Bulk |
| Finisare material | Blue Anodized |
| Material | Aluminum |
| Lungime | 1.969' (50.00mm) |
| Înălțimea aripioarei | 0.500' (12.70mm) |
| Diametru | - |
| Numărul produsului de bază | ATS-05G |
| Metoda de atașament | Push Pin |




HEATSINK 45X45X10MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X15MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X25MM XCUT
HEATSINK 50X50X15MM XCUT
HEATSINK 45X45X15MM XCUT
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X10MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT T766
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X20MM XCUT
HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X25MM XCUT T766
HEATSINK 50X50X15MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X25MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X10MM XCUT
HEATSINK 50X50X15MM XCUT T766
HEATSINK 50X50X20MM XCUT
HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
ATS-05G-12-C3-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|