românesc

| Număr parc: | 4302-821G |
|---|---|
| Producator / Marca: | API Delevan |
| Parte a descrierii: | FIXED IND 820NH 540MA 510MOHM SM |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $16.9064 |
| 200+ | $6.7465 |
| 500+ | $6.521 |
| 1000+ | $6.4091 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tip | - |
| Toleranţă | ±2% |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.115' L x 0.105' W (2.92mm x 2.66mm) |
| ecranare | Unshielded |
| Serie | 4302 |
| Evaluări | - |
| Q @ Freq | 40 @ 25MHz |
| Pachet / Caz | 2-SMD |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Material - Core | Iron Powder |
| Frecventa de inductie - test | 25 MHz |
| Inductanţă | 820 nH |
| Înălțime - așezată (Max) | 0.095' (2.41mm) |
| Frecventa - Self Resonant | 95MHz |
| Rezistența DC (DCR) | 510mOhm Max |
| Rating curent (amperi) | 540 mA |
| Curent - saturație (ISAT) | - |




PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
FIXED IND 8.2UH 195MA 4 OHM SMD
FIXED IND 8.2UH 195MA 4 OHM SMD
PWR ENT RCPT
FIXED IND 680NH 685MA 320MOHM SM
FIXED IND 6.8UH 205MA 3.5OHM SMD
FIXED IND 8.2UH 195MA 4 OHM SMD
FIXED IND 820NH 540MA 510MOHM SM
FIXED IND 680NH 685MA 320MOHM SM
FIXED IND 8.2UH 195MA 4 OHM SMD
FIXED IND 8.2UH 195MA 4 OHM SMD
FIXED IND 820NH 540MA 510MOHM SM
FIXED IND 680NH 685MA 320MOHM SM
FIXED IND 820NH 540MA 510MOHM SM
FIXED IND 6.8UH 205MA 3.5OHM SMD
FIXED IND 6.8UH 205MA 3.5OHM SMD
FIXED IND 820NH 540MA 510MOHM SM
FIXED IND 680NH 685MA 320MOHM SM
FIXED IND 6.8UH 205MA 3.5OHM SMD
FIXED IND 6.8UH 205MA 3.5OHM SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
4302-821GAPI Delevan Inc. |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|