românesc
| Număr parc: | HMC589AST89E |
|---|---|
| Producator / Marca: | Analog Devices Inc. |
| Parte a descrierii: | IC RF AMP WLAN 0HZ-4GHZ SOT89 |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $4.9439 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - Aprovizionare | 5V |
| Frecvența de testare | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | SOT-89 |
| Serie | - |
| Tip RF | WLAN |
| Pachet / Caz | TO-243AA |
| Pachet | Strip |
| P1dB | 17.5dBm |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Figura de zgomot | 4.5dB |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Câştig | 15dB |
| Frecvență | 0Hz ~ 4GHz |
| Curent - Ofertă | 82mA |
| Numărul produsului de bază | HMC589 |
| HMC589AST89E Detalii PDF [English] | HMC589AST89E PDF - EN.pdf |




HMC589AST89E
Analog Devices Inc. (Y-IC este un distribuitor de calitate al produselor Analog Devices Inc. și va oferi clienților cele mai bune produse și servicii.)
HMC589AST89E este un amplificator RF bipolar din siliciu, cu gamă dinamică înaltă și zgomot scăzut, operând de la 0,1 la 4 GHz. Este proiectat pentru infrastructură wireless, VSAT și aplicații de testare și măsurare.
Interval de frecvență: 0 Hz - 4 GHz; P1dB: 17,5 dBm; Amplificare: 15 dB; Raport zgomot: 4,5 dB; Tip RF: WLAN; Tensiune de alimentare: 5 V; Curent de alimentare: 82 mA
Gama dinamică înaltă; Zgomot scăzut; Potrivit pentru o gamă largă de aplicații wireless
Tip ambalaj: Bandă; Casing: TO-243AA; Ambalaj pentru dispozitiv: SOT-89
HMC589AST89E este un produs activ. Există modele echivalente sau alternative disponibile. Pentru mai multe informații, vă rugăm să contactați echipa noastră de vânzări prin site-ul nostru.
Infrastructură wireless; VSAT; Testare și măsurare
Cel mai autorizat fișier tehnic pentru HMC589AST89E este disponibil pe site-ul nostru. Recomandăm clienților să îl descarce.
Clienții sunt încurajați să solicite oferte pe site-ul nostru. Obțineți o ofertă | Află mai multe | Oferta temporară disponibilă
IC OSC VCO WIDEBAND 24SMD
SENSOR MR I2C 16LCC
HMC5883LTR HONEYWELL
IC RF AMP GPS 0HZ-4GHZ SOT89
IC RF AMP GPS 6GHZ-10GHZ DIE
SENSOR MR I2C 16LCC
IC RF AMP GPS 0HZ-4GHZ SOT89
IC RF AMP GPS 6GHZ-10GHZ DIE
IC COMPASS 3 AXIS I2C EVAL BOARD
IC RF AMP 6GHZ-9.5GHZ 32QFN
IC RF AMP GPS 0HZ-4GHZ SOT89
HONEYWELL LCC16
IC RF AMP GPS 0HZ-4GHZ SOT89
IC
IC OSC VCO WIDEBAND 24SMD
IC RF AMP GPS 6GHZ-10GHZ DIE
IC OSC VCO WIDEBAND 24SMD
IC RF AMP WLAN 0HZ-4GHZ SOT89
IC RF AMP GPS 6GHZ-9.5GHZ 32QFN
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
HMC589AST89EAnalog Devices Inc. |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|