românesc
| Număr parc: | ADUM1300CRWZ |
|---|---|
| Producator / Marca: | Analog Devices Inc. |
| Parte a descrierii: | DGTL ISO 2500VRMS 3CH GP 16SOIC |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $6.8892 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - Aprovizionare | 2.7V ~ 5.5V |
| Tensiune - Izolare | 2500Vrms |
| Tip | General Purpose |
| Tehnologie | Magnetic Coupling |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 16-SOIC |
| Serie | iCoupler® |
| Timp de creștere / înălțime (tip) | 2.5ns, 2.5ns |
| Pulse Width Distortion (Max) | 2ns |
| Timp de propagare tpLH / tpHL (Max) | 32ns, 32ns |
| Pachet / Caz | 16-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Pachet | Tube |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 105°C |
| Număr de canale | 3 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Puterea Izolată | No |
| Intrări - Partea 1 / Partea 2 | 3/0 |
| Rata de date | 90Mbps |
| Modul comun de imunitate tranzitorie (Min) | 25kV/µs |
| Tipul canalului | Unidirectional |
| Numărul produsului de bază | ADUM1300 |
| ADUM1300CRWZ Detalii PDF [English] | ADUM1300CRWZ PDF - EN.pdf |




ADUM1300CRWZ
Analog Devices Inc. ÎȘI Y-IC este un distribuitor de calitate al mărcii Analog Devices, oferind clienților cele mai bune produse și servicii.
ADUM1300CRWZ este un izolator digital de înaltă viteză și consum redus de energie, produs de Analog Devices. Dispune de 3 canale unidirecționale și utilizează tehnologia de cuplare magnetică pentru a asigura izolare galvanică între intrare și ieșire.
3 canale unidirecționale
Tehnologie de cuplare magnetică
Tensiune de izolare de 2500 Vrms
Imunitate la transiente de comună modă de 25 kV/μs
Viteză de transfer de 90 Mbps
Întârziere de propagare redusă și distorsiune a lățimii impulsului
Asigură o izolare sigură a semnalului digital
Pachet compact pentru montare pe suprafață
Consum scăzut de energie
Gama largă de temperaturi de funcționare
Ambalaj în tub
Pachet SOP-16 (0,295", lățime de 7,50 mm)
Montare pe suprafață
Produs activ. Sunt disponibile modele echivalente, precum ADUM1300ARTZ. Se recomandă contactarea echipei de vânzări prin site pentru informații suplimentare despre opțiuni alternative.
Recomandat pentru o gamă variată de aplicații care necesită izolare a semnalului digital, precum automatizare industrială, control al motoarelor și surse de alimentare.
Fișierul tehnic cel mai oficial pentru ADUM1300CRWZ este disponibil pe site-ul nostru. Clienții sunt sfătuiți să-l descarce pentru informații detaliate.
Clienții sunt încurajați să solicite cotații pentru ADUM1300CRWZ pe site-ul nostru. Obțineți o ofertă sau aflați mai multe despre acest produs.
DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SOIC
DGTL ISO 2500VRMS 3CH GP 16SOIC
DGTL ISO 2500VRMS 3CH GP 16SOIC
DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SOIC
DGTL ISO 2500VRMS 3CH GP 16SOIC
DGTL ISO 2500VRMS 3CH GP 16SOIC
DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SOIC
DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SOIC
DGTL ISO 2500VRMS 3CH GP 16SOIC
DGTL ISO 2500VRMS 3CH GP 16SOIC
DGTL ISO 2500VRMS 3CH GP 16SOIC
DGTL ISO 2500VRMS 3CH GP 16SOIC
DGTL ISO 2500VRMS 3CH GP 16SOIC
DGTL ISO 2500VRMS 3CH GP 16SOIC
DGTL ISO 2500VRMS 3CH GP 16SOIC
DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SOIC
DGTL ISO 2500VRMS 3CH GP 16SOIC
DGTL ISO 2500VRMS 3CH GP 16SOIC
IC DIGITAL ISOL 3-CH 16SOIC TR
DGTL ISO 2500VRMS 3CH GP 16SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
ADUM1300CRWZAnalog Devices Inc. |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|