românesc
| Număr parc: | 2333-6211-TG |
|---|---|
| Producator / Marca: | 3M |
| Parte a descrierii: | CONN HEADER VERT 33POS 2.54MM |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $1.1067 |
| 200+ | $0.4421 |
| 500+ | $0.4272 |
| 1000+ | $0.4197 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Voltaj | - |
| terminare | Solder |
| Stil | Board to Board or Cable |
| invaluindu | Unshrouded |
| Serie | 2300 |
| Row Spacing - împerecherea | - |
| Pitch - Împerechere | 0.100" (2.54mm) |
| Pachet | Bulk |
| Lungimea totală de contact | 0.538" (13.67mm) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 105°C |
| Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de poziții încărcate | All |
| Numărul de poziții | 33 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Înălțimea de stivuire mărită | - |
| Materialul de izolație | Thermoplastic, Glass Filled |
| Înălțimea izolației | 0.100" (2.54mm) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Culoarea izolației | Black |
| Ingress Protection | - |
| Caracteristici | - |
| Tipul de fixare | Push-Pull |
| Rating curent (amperi) | 3A |
| Tip de contact | Male Pin |
| Contact Formă | Square |
| Materiale de contact | Copper Alloy |
| Lungime de contact - Postare | 0.120" (3.05mm) |
| Lungimea contactului - împerecherea | 0.318" (8.08mm) |
| Contactați Finish Thickness - Post | 100.0µin (2.54µm) |
| Contact Finisare Grosime - Împerechere | 10.0µin (0.25µm) |
| Contactați Finish - Postați | Tin-Lead |
| Contact Finish - Împerechere | Gold |
| Tip conector | Header |
| Numărul produsului de bază | 2333 |
| Aplicații | - |




CONN HEADER R/A 33POS 2.54MM
TERM TURRET SINGLE L=3.18MM
TERM TURRET SINGLE L=3.18MM
8POS,NANOMQS,REC HSG ASSY,COD A
CONN RCPT HSG 2POS 1.80MM
Card Edge Connector, 2 Contact(s
TERM TURRET SINGLE L=3.18MM
FEED-THROUGH TERMINAL FOR DIRECT
TERM TURRET SINGLE L=3.18MM
CONN RCPT HSG 5POS 1.80MM
TERM TURRET SINGLE L=3.18MM
CONN HEADER VERT 33POS 2.54MM
FAKRA AUT,HDR ASSY,180DEG,COD B
Wire & Cable, Cable Assemblies
CONN RCPT HSG 3POS 1.80MM
TERM TURRET SNG
CONN HEADER R/A 33POS 2.54MM
FIXED IND 33UH 640MA 497MOHM SMD
TERM TURRET SNG
CONN RCPT HSG 4POS 1.80MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole







2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
2333-6211-TG3M |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|